Barion Pixel Kufre vs. cestovné tašky | Pobalsa.sk

Kufre vs. cestovné tašky: Ako si správne vybrať?

22.06.2020

Kufre vs. cestovné tašky: Ako si správne vybrať?

Neviete sa rozhodnúť medzi kufrom a cestovnou taškou. Poradíme vám.

Rôzne typy výletov a dovoleniek si vyžadujú odlišné vybavenie. Často sa pre to stáva, že veľa ľudí sa pri balení rozhoduje medzi kufrom a cestovnou taškou. Každá z týchto možností má svoje silné a slabé stránky a lepšie sa hodí pre určité situácie. Pripravili sme si článok, v ktorom vám poradíme, kedy siahnuť po kufri a kedy skôr po cestovnej taške.

Kufre

Kufre sú uprednostňovanou a najlepšou voľbou, keď mierite na jedno miesto a plánujete tam zostať, kým sa nevrátite. V takom prípade je pravdepodobné, že nebudete batožinu ťahať všade so sebou. Set kufrov sa hodí, ak potrebujete so sebou vziať viac oblečenia a radi by ste po príchode vaše oblečenie nemali celkom vykrčené.

Cestovné tašky

Cestovné tašky rôznych veľkostí sú ideálnou voľbou na víkendy alebo kratšie výlety. Sú tiež ideálne pre minimalistov, ktorí majú tendenciu cestovať s výstrojom špecifickým pre cestovanie a nevadí im napríklad po ceste prať svoje oblečenie. Vyhľadávajú ich ľudia, ktorí nechcú nosiť kufre, ale potrebujú dostatok úložného miesta.

Je lepšie cestovať s kufrom alebo cestovnou taškou?

Presun po letiskách s kufrom je oveľa pohodlnejší a praktickejší ako chôdza s cestovnou taškou. Vďaka kolieskam na kufri nebudú vaše ruky či chrbát zbytočne zaťažované. Rovnako tiež platí, že väčšina kufrov je nepremokavých, samozrejme záleží od materiálu, z ktorého sú vyrobené. Cestovné tašky do lietadla sú zas vhodnejšie, keď si potrpíte na vašom vzhľade, pretože sa dajú ľahko zladiť s vaším outfitom.

Existuje veľa ľudí, ktorí uprednostňujú jednu možnosť pred druhou a použijú tú, ktorá im viac vyhovuje, bez ohľadu na miesto určenia. To je tiež úplne v poriadku! Nech už si vyberiete kufor alebo cestovnú tašku, veríme, že si svoj výlet či dovolenku užijete najviac, ako to bude možné.

Rubriky blogu

ZDcxOW