Barion Pixel Nákupné tašky na kolieskach – praktické riešenie! | Pobalsa.sk

Skladacia nákupná taška na kolieskach – praktické riešenie pre zdravý chrbát!

01.10.2021

Skladacia nákupná taška na kolieskach – praktické riešenie pre zdravý chrbát!

Skladacie tašky na kolieskach ušetria chrbticu a uľahčia nosenie ťažkých nákupov.

Ako nosíte ťažké nákupy? Používate klasické igelitové či plátené tašky, alebo dokonca ruksak? Takéto riešenia nadmerne zaťažujú chrbát a obvykle nie sú ani príliš komfortné. Našťastie, je tu výhodná alternatíva – skladacie nákupné tašky na kolieskach!

Pri nosení nákupu v taškách hrozí, že svoju chrbticu preťažíte. Určite ste si všimli, že po niekoľkých minútach chodenia s taškami vás začnú bolieť ramená, prípadne cítite zvláštny tlak od chrbtice. Pokiaľ budete takto nosiť ťažký náklad dlhodobo, hrozí, že dôjde k poškodeniu opornej sústavy. Nevyhnete sa tak pravidelným bolestiam chrbta či iným problémom.

Ako náhradu klasických tašiek mnohí používajú ruksaky. Tie sú na jednej strane dobré, keďže rovnomernejšie rozkladajú váhu na celý chrbát a nebolia vás ruky. Taktiež komfort nosenia je vyšší. Avšak, pod ruksakom sa vám  bude veľmi potiť chrbát, čo je negatívum najmä v lete. Nehovoriac o tom, že pokiaľ máte na chrbte veľký ruksak, chodenie po úzkych uličkách v obchode môže byť komplikované.

Aké výhody prináša skladacia nákupná taška na kolieskach?

Tašky na kolieskach majú jednoduchú konštrukciu. Pozostávajú z odolnej, no zároveň veľmi ľahkej kovovej konštrukcie, na ktorej je primontovaný textilný vak. Ten môže mať rôzny objem, obvykle na úrovni 20 – 40 litrov. Do nákupnej tašky na kolieskach tak jednoducho zmestíte aj veľké nákupy na celý týždeň. Keďže látka sa vyznačuje veľkou pevnosťou, nestane sa vám, že ju potrháte ostrejšími predmetmi.

Hlavným benefitom však je skutočnosť, že skladacia nákupná taška na kolieskach sa dá prakticky ťahať. Teda, celá hmotnosť nákupu je mimo vášho tela a jednoducho si ju len ťaháte za sebou. Cesta z nákupu tak nikdy nebude spojená s bolesťami, zvýšenou záťažou na chrbticu či spoteným celým telom.

Kompaktné rozmery po zložení

Ako už napovedá ich názov, skladacie tašky na kolieskach sa dajú rýchlo a ľahko skladať. Teda, pokiaľ sú prázdne, nebudú vám zaberať veľa priestoru. Jednoducho si ich so sebou môžete zobrať do autobusu, auta, vlaku či iného dopravného prostriedku. Vďaka nízkej hmotnosti konštrukcie (menej ako 2 kilogramy) sa bez problémov prenášajú aj hore schodmi.

Elegantný dizajn a odolné materiály

Kovová konštrukcia tašky na kolieskach je veľmi pevná vo všetkých smeroch, nestane sa vám tak, že vplyvom vysokej hmotnosti nákupu sa bude nepríjemne krútiť. Taška vás poteší aj svojím pekným dizajnom a elegantnými farebnými kombináciami. Zo širokej ponuky si ľahko aj vy vyberiete verziu, ktorá sa vám bude najviac páčiť.

Nepochybne oceníte aj veľmi tiché kolieska, ktoré pri ťahaní tašky nevydávajú žiadne hrkanie či pískanie. Tak neváhajte a uľahčite si svoje nákupy taškami na kolieskach aj vy!

Rubriky blogu

NGM1YjQ4Z