Barion Pixel Vyberte si tie najlepšie kufre na cestovanie | Pobalsa.sk

Ako si vybrať ten najlepší kufor na cestovanie?

15.07.2021

Ako si vybrať ten najlepší kufor na cestovanie?

Cestujte prakticky a štýlovo! Vďaka moderným kufrom a cestovným taškám je to hračka...

Cestovanie na dovolenku či pracovnú cestu sa nezaobíde bez batožiny. Aby ste sa cítili komfortne, vo vašej výbave by nemali chýbať cestovné tašky a kufor na cestovanie s optimálnou veľkosťou. Aké možnosti sa oplatí využiť?

Veľkosť kufra či tašky zaváži najmä v prípade cestovania lietadlom. Letecké spoločnosti majú striktne nastavené rozmery batožiny, ktorú si môžete zobrať so sebou na palubu a ktorú viete dať do podpalubia. Pokiaľ cestujete lietadlom často, bez správnych kufrov a tašiek sa jednoducho nezaobídete. Okrem vhodnej veľkosti je však potrebné dbať aj na bezpečnosť. Naviac, pokiaľ si dávate záležať na svojom štýle, určite zaváži aj samotná farba kufra.

Bezpečnosť na prvom mieste

Nech sa už prepravujete akýmkoľvek dopravným prostriedkom, kufor na cestovanie by mal byť čo najbezpečnejší. Napríklad, pri nakladaní do podpalubia lietadla sa s kuframi nenarába „v rukavičkách“. Vystavené sú silným nárazom a otrasom, ktoré môžu potenciálne poškodiť batožinu. Nehovoriac o tom, že kufre sú často vystavené dažďu, preto by mali byť nepremokavé. V tomto ohľade veľmi dobre poslúžia škrupinové kufre, ktoré majú vonkajšie steny chránené odolným plastom. Vydržia tak aj hrubšie zaobchádzanie a nerozhádže ich žiadna kvapka vody.

Zaujímavým riešením však môžu byť aj cestovné tašky, ktoré sú dostupné v rôznych veľkostiach. Väčšie modely sú dokonca vybavené aj praktickými kolieskami, ktoré uľahčujú prenášanie. Aj keď majú telo vyrobené z polyesteru, zväčša sú vodeodolné.

Štýl, ktorý si zamilujete!

Či už sa rozhodnete pre menšiu príručnú tašku, veľkú tašku na kolieskach alebo cestovný kufor, vždy si môžete byť istí, že váš štýl neutrpí. V našej ponuke cestovných tašiek a kufrov nájdete dizajnovo atraktívne modely, ktoré dokonale zladíte s vaším cestovateľským outfitom. Zaujímavým riešením sú aj sady kufrov, ktoré sa nesú v rovnakom dizajnovom štýle a ladia k sebe po farebnej stránke. A cesta sa môže začať!

Rubriky blogu

MzA2NmE4